Axima s.r.o.

Dodává kompletní sortiment elektromateriálu pro oblast průmyslové automatizace a automatizace budov. Zabývá se vývojem a výrobou stejnosměrných napájecích zdrojů a nabíječů baterií pro průmyslové aplikace.

Bonega s.r.o.

Jističe BONEGA od počátku získávaly u odborníků oblibu díky svým celosvětovým patentům a praktickým inovacím. Současná světová špička z hlediska technických parametrů i užitných vlastností. Jsou snadno rozpoznatelné díky uživatelskému popisku s odklápěcím okénkem. Všechny přístroje (včetně proudových chráničů) mají shodný moderní oblý design, takže spolu v rozvaděči ladí a podporují tak profesionální vzhled vašich instalací.

MICROSYS s r.o.

MICROSYS spol. s r.o. je česká firma se sídlem v Ostravě, zabývající se vývojem vizualizačního (SCADA) software PROMOTIC a realizující aplikace v oblasti průmyslové automatizace. PROMOTIC je komplexní SCADA objektový softwarový nástroj pro tvorbu aplikací, které monitorují, řídí a zobrazují technologické procesy v nejrůznějších oblastech průmyslu. Je určen pro OS Windows 10/8/7/Vista/XP/Embedded/2003-16 Server a novější.

Moravské Přístroje, a.s.

Akciová společnost Moravské přístroje se od svého založení v roce 1991 soustředí na vývoj a podporu technologicky vyspělých produktů v oblasti elektroniky a programového vybavení. Řada systémů rychlého vývoje aplikací pro průmysl, laboratoře a školy Control Panel a Control Web je vyvíjena více jak 20 let a stala se u nás nejpoužívanějším nástrojem v tomto oboru.